Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Правила поведінки здобувачів освіти

Date: 5 червня 2020 о 13:05, Refreshed 25 лютого 2021 о 01:27

Правила поведінки здобувачів освіти Манятинської гімназії

Єдині вимоги до здобувачів освіти

1. Учні приходять до гімназії за 10 хв. до початку занять.

2. Перед входом до приміщення учень повинен витерти взуття, зняти верхній одяг, не поспішаючи, іти до свого класу.

3. До приходу вчителя учні готують все необхідне до уроку. Підручник, щоденник, зошити мають бути акуратно покладені на парті.

4. Після того, як вчитель зайшов у клас, входити забороняється. Учні, які запізнилися на урок, повинні пояснити причину запізнення і , вибачившись, тихо сісти за свою парту.

5. Не дозволяється приносити до гімназії та на її територію з будь-якою метою та використовувати будь-яким способом зброю, навіть іграшкову, вибухонебезпечні та вогненебезпечні речовини, гострі предмети, гральні карти, алкогольні напої, сигарети, жувальні гумки, літературу, аудіо-, відео-, та СD-продукцію аморального змісту. Не дозволяється використання плеєрів, портативних аудіокалонок. Використання мобільних телефонів під час освітнього процесу дозволяється лише в навчальних цілях за дозволом учителя.

6. Не дозволяється без дозволу вчителя залишати приміщення та територію закладу в урочний час. У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікаря або записку від батьків стосовно причини відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважної причини не дозволяється.

7. Без дозволу вчителя або класного керівника ніхто з учнів не має права пересідати на іншу парту.

8. Учні, які бажають відповісти на запитання, поставлене вчителем, або звернутися до вчителя з запитанням, повинні підняти руку, поставивши її  ліктем на парту.

9. Після відповіді на питання вчителя учень обов’язково подає щоденник для виставлення оцінки.

10. Після закінчення уроку учні встають тільки після слів вчителя: "Урок закінчено”.

11. Після закінчення уроків учні організовано під керівництвом вчителів, які проводили останній урок, виходять із класу.

12. З гімназії учні повинні виходити спокійно, додержуючись порядку. Залишатися в гімназії без потреби забороняється.

На перерві

1. Після дзвоника на перерву кожен учень повинен спокійно вийти з класу, щоб дати змогу черговим приготувати клас до наступного уроку. Категорично заборонено бігати по класу, щоб не штовхнути однокласника, який може отримати травму.

2. В коридорі не можна бігати, щоб не збити з ніг школярів, або працівників.

3. На перерві та під час руху  учням забороняється сковзатися, бігати, галасувати.

4. Учням забороняється заходити в учительську без дозволу вчителя.

5. Ні в якому разі не грай і не бігай з ручкою, олівцем, палицею або іншими предметами в руках. Можна поступитись і попасти гостряком в очі собі або своєму товаришу. І навіть коли ти абсолютно певен, що не впадеш, згадай як часто ти падаєш несподівано.

6. Важливо пам’ятати, що не можна направляти на іншу дитину загострений предмет. Якщо ти бешкетуєш, може трапитись прикра несподіванка, і ти травмуєш дитину. Тільки подумай які страшні наслідки можуть бути після цього.

7. Переходячи з одного кабінету в інший не можна розмахувати сумкою або портфелем, щоб не вдарити тих хто йде поруч, або не розбити вікно, адже сумка може несподівано вилетіти з рук.

8. В зимовий час не можна виходити на вулицю роздягненим, щоб погратися в сніжки. Ти можеш захворіти, або ще гірше, отримати чи нанести травму від удару сніжком в обличчя. Категорично заборонено вносити сніг у приміщення. Коли сніг розтане, то на мокрому місці може послизнутись учень або працівник, впасти і отримати ушиб чи перелом.

9. Категорично забороняється учням приносити до гімназії небезпечні предмети (гострі, колючі, ріжучі, вибухонебезпечні) сірники, цигарки, алкогольні напої, наркотики та предмети, що легко спалахують.

Вимоги до зовнішнього вигляду учнів

1. Кожен учень зобов’язаний з’явитися до гімназії чистим і охайно вдягненим.

2. Зачіска повинна бути акуратною, користуватися косметикою забороняється. Забороняються також яскраві прикраси.

3. До гімназії учні приходять у одязі, який відповідає нормам етикету учня.  На уроки фізкультури учні повинні з’являтися у спортивній формі, а на зайняття в майстерні – в спеціальному одязі.

4. В зимовий період рекомендується змінне взуття.

Comments:
Only authorized users can leave comments.